Meciul Hermannstadt-Poli Iaşi: Marius

Por um escritor misterioso

Descrição

Marius Măldărăşanu, antrenorul echipei FC Hermannstadt, este de părere că formaţia pe care o conduce a pierdut două puncte în meciul cu Poli Iaşi, de vineri, scor 0-0, şi a dezvăluit că obiectivul sibienilor este calificarea în play-off de pe locul 4.
Final încins în Moldova! S-a terminat Poli Iași - Hermannstadt. Eliminare şi gol fabulos în ultimele minute - Sportbull
Video Marius Măldărășanu se gândește la play-off după primele două etape din SuperLigă: ”Nu e un obiectiv declarat, dar ne dorim!”
Poli Iasi - FC Hermannstadt, LIVE de la ora 17:30, Astazi se joaca ultimele meciuri din sezonul regulat al Ligii 1! Cum arata clasamentul
FC Hermannstadt bate Poli Iaşi cu gol reușit în ultimele minute și continuă să aibă punctaj
FC Hermannstadt a câștigat la Iași cu Poli
VIDEO ǀ ”Am pierdut două puncte”. Măldărăşanu, dezamăgit de remiza cu Poli Iaşi
VIDEO SuperLiga: Remiză albă la Sibiu - HotNews.ro
ReporterIS - Poli Iași, înfrângere pe teren propriu cu FC Hermannstadt, în Superligă: 1 - 3 (VIDEO)
Marius Măldărășanu, dărâmat după penalty-ul irosit de Petrișor Petrescu
Fotbal: FC Hermannstadt a câştigat la Iaşi cu Poli (3-1), în Superligă
Marius Măldărășanu pune presiune pe jucătorii lui Hermannstadt după remiza cu Poli Iași: ”Dacă vrem să fim în play-off, trebuie să ne gândim să fim pe locul 4, nu mai jos”
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)